June 4, 2008

The Dark Knight постери на куп


Прво, фала на екипата од "Сајт на денот" за рецензијата на Crapwerk. Симпатична рецензија, поздрав до вас. :)

Уште малку остана до премиерата на The Dark Knight, еден од филмовите што со душа ги чекав и чекам годинава. Излегоа еден куп добри постери и може да се ѕирнат на овој линк. А, горе, ете го мојот омилен. Едвај чекам да дојде 18-ти јули.

Филмов ќе биде закон, и уште повеќе се нервирам поради смртта на Леџер.

2 comments:

XXX-->Ivan<--XXX said...

Згрешен ти е линкот за Сајт на Денот...

Иначе и јас со нетрпение го чекам филмов, се надевам нема да ме разочара. И да...овие од Сајт на Денот се тотално изгубени - јас уште лани им побарав да ми направат рецензија но очигледно гајле им е.

Па со тек на време и мене ми стана гајле!

Бојан Николов said...

Го поправив линкот, фала за забелешката. :)

Штознам, јас никогаш им немам пишано, а го рецензираа и MakTrek пред 2-3 години. :)