December 23, 2007

Трејлер за четвртата сезона на Lost


Вчера го гледав трејлерот за четвртата сезона на Lost. Фино изгледа, иако не открива многу, а и не ни треба. Најбитното е тоа што четвртава сезона ќе почне недела дена порано, на 31-ви јануари. Од мај чекам, и се надевам дека ќе се исплати. Без разлика што ми е преку глава од серијава, ја чекам, и ќе ја гледам, само за да видам дали и како ќе се справат со срањето во кои самите продуценти си се донесоа. Толку заплети, прашања, а многу малку одговори. До тој степен забегано, што со секоја трета епизода, серијата си земаше нов правец...

Трејлерот трае околу две минути и може да се погледне тука.

2 comments:

XXX-->Ivan<--XXX said...

Го читав (пола) текстов на твојот стар блог! :)
У ствар со коментарот дека е сапуница...не мислам дека у сапуница Росалинда ќе ја видиме у иднина! :P
Иначе трејлерот го имам на спин-оф блогот.

P.S. LOST returns in: 39 days 04 hours 11 minutes!

Shepard said...

еден офтопик линк, ама ќе ти се свиѓа