November 24, 2013

Седум години Crapwerk

Седум години. Некако се осеќам должен за ваков роденски пост, каде што изминатите години ги листав најкликаните постови. Наместо тоа, склопив роденденски редизајн. Мене бар, ми делува свежо во однос на тоа каков беше Crapwerk до сега. 


Седум години, еј. Скоро 700 постови. Опуштено, некако изгурав и до оваа бројка. Фала на сите што случајно или не, завршиле тука и пролистале низ овие ломотења за глупи серии, блокбастери, стрипови и игри што никој не ги игра.

9 comments:

Vortex said...

Стариот дизајн беше закон, новиов е sellout. И ти се продаде на корпорации бе бобо. Колку ти плаќа Тони Старк, признај?

Бојан Николов said...

На процент сум. :)

Best Riven U Maalo said...

Vortex ај не мрси муда, супер е новиот дизајн + не хејтај туку честитај му ја 7 годишнината :P

Anonymous said...

Da ti se mnozhat :) Aj i jas da ti go rasipam jubilejot, star wars dizajnot me kefashe povekje :)
pozdrav, Commando

Бојан Николов said...

@Best Riven U Maalo, не хејта, трола. :))

@Commando, фала. :)

Anonymous said...

Фала шо го смени дизајнот, сеа може раат да читам без да ме пука епилепсија <3

Љуби те, Миќи <333

LitilDivil said...

Со мало закаснување, Среќен роденден на сајтот! Се надевам дека мотивацијата за интересни информации ќе ти остане исто како досега. Редизајнот е освежување плус. Поздрав.

Бојан Николов said...

Фала. :)

Anonymous said...

Ајде сеа уште толку да издржиш и уште повече текстови и посети
Поздрав WhiteDeath